Category Archives: Bez kategorii

Akademia Kreatywnego Myślenia

12 grudnia już po raz kolejny uczniowie klasy IIA wzięli udział w zajęciach w Wyższej Szkole Inżynieryjno- Ekonomicznej w Rzeszowie w ramach Projektu „Akademia Kreatywnego Myślenia”, którego celem jest nabycie i podniesienie kompetencji informatycznych, komunikowania się, współpracy, myślenia krytycznego i kreatywnego oraz rozwiązywania problemów i działania innowacyjnego.

„MONO-DUO-DRAMY”, CZYLI PRZEDSMAK ŻYCIA PRAWDZIWEGO AKTORA

28 listopada grupa dziewięciorga uczniów klasy II d uczestniczyła w ciekawych warsztatach teatralnych ,,MONO-DUO-DRAMY”, zorganizowanych przez Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu. Młodzież miała okazję wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez wyjątkowych gości, związanych z teatrem: Ewę Romaniak, Andrzeja Roga i Natalię Kozę.

TRENUJĄ, ŻEBY WYGRYWAĆ

Młodzi ludzie, nasi uczniowie, którzy na pozór nie wyróżniają się na tle społeczności szkolnej. Mogą jednak pochwalić się czymś, co zasługuje na szacunek i uznanie rówieśników – sukcesem sportowym, popartym ogromną pracowitością, wewnętrzną dyscypliną i pasją. Łączy ich jedno: chcą się kształcić i realizować swoje sportowe i nie tylko sportowe marzenia.

IV Olimpiada Wiedzy o Mediach

Z radością informujemy, że czworo uczniów naszego liceum zakwalifikowało do etapu okręgowego IV Olimpiady Wiedzy o Mediach, która jako konkurs o charakterze ogólnopolskim jest przeprowadzana przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Podkarpacki Konkurs Poezji Religijnej

Z przyjemnością informujemy, że Małgorzata Indyk z klasy II d została laureatką eliminacji strefowych XXVII Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej, organizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Małopolskim.

OLIMPIADA „WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH” EDYCJA 2017/2018

27 listopada odbył się szkolny etap ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

Najlepsze wyniki uzyskały: Gabriela Chwałek / Id, Klaudia Bury / 1d i Ewelina Marzec / 1a.