Lista wyróżnionych uczniów

Wyróżnionym gratulujemy!

Klasyfikacja śródroczna za nami.
Poniżej prezentujemy osoby wyróżnione za wyniki w nauce i zachowaniu.

KLASA I A
1. Sylwia Ruła 4,6
2. Jakub Chełmikowski 4,4
3. Monika Godek 4,4
4. Witold Karaś 4,4
5. Kinga Kubiak 4,4
6. Marcin Skowron 4,4
7. Maryla Palimąka 4,4
8. Magdalena Adamczyk 4,3
9. Magdalena Babińska 4,2
10. Mateusz Cisowski 4,2
11. Sylwia Cichoń 4,1
12. Mateusz Gonet 4,1
13. Anna Piechota 4,1
14. Aleksandra Radłowska 4,1
15. Olga Adamczyk 4,0
16. Paulina Zygmunt 4,0

KLASA I B
1. Magdalena Maziarz 4,71
2. Tomasz Bartnik 4,28
3. Karolina Janocha 4,28
4. Aleksandra Kalicka 4,21
5. Katarzyna Krużel 4,21
6. Marcelina Kolbusz 4,14
7. Anna Matuszkiewicz 4,14
8. Klaudia Pietras 4,14

KLASA I C
1. Agnieszka Sawuła 4,60
2. Magdalena Krupa 4,40
3. Monika Szufla 4,40
4. Gabriela Blicharz 4,33
5. Oktawia Krawiec 4,33
6. Katarzyna Rachwał 4,26
7. Izabela Szumełda 4,26
8. Małgorzata Bielat 4,13
9. Aleksandra Król 4,13
10. Barbara Bukowska 4,06
11. Patrycja Pleban 4,06
12. Lucyna Hyla 4,00
13. Justyna Szendoł 4,00

KLASA I D
1. Angelika Kapinos 4,71
2. Beata Kupiec 4,50
3. Aleksandra Lonczak 4,42
4. Angelina Sito 4,35
5. Anna Strycharz 4,28
6. Justyna Serafińska 4,28
7. Kinga Bednarczyk 4,21
8. Anna Chmura 4,21
9. Magdalena Drozdowska 4,21
10. Karolina Murdza 4,07
11. Natalia Ryz 4,07
12. Monika Sabaj 4,07

KLASA I E
1. Justyna Mysona 4,29
2. Martyna Zioło 4,14
3. Klaudia Buziak 4,07
4. Piotr Marek 4,07
5. Kinga Kramarz 4,00
6. Monika Puła 4,00

KLASA II A
1. Joanna Bazak 4,71
2. Kinga Dudek 4,71
3. Paweł Najuch 4,60
4. Patryk Leśniak 4,27
5. Natalia Dubiel 4,21
6. Urszula Zając 4,14
7. Patrycja Augustyn 4,14
8. Witold Malikowski 4,13
9. Marcin Gazda 4,07
10. Marcin Grudziński 4,00

KLASA II B
1. Karolina Młynek 4,53
2. Anna Rybitwa 4,47
3. Inga Graniczka 4,33
4. Natalia Śpiewak 4,33
5. Anna Gawlak 4,21
6. Magdalena Kopcińska 4,20
7. Natalia Kopacz 4,00
8. Anna Betel 4,00

KLASA II C
1. Karolina Pogoda 4,33
2. Klaudia Świątek 4,33
3. Klaudia Szewc 4,27
4. Wojciech Kumorek 4,20
5. Katarzyna Duchalska 4,13
6. Anna Kułaga 4,07
7. Anna Mędrak 4,07
8. Sylwia Stachowicz 4,07
9. Ewelina Załucka 4,00

KLASA II D
1. Karolina Szelest 4,57
2. Joanna Jasińska 4,40
3. Izabela Stolarz 4,33
4. Paweł Kagan 4,27
5. Kamil Walas 4,27
6. Joanna Żmuda 4,27
7. Magdalena Bugaj 4,13
8. Justyna Pala 4,07
9. Szymon Tomecki 4,07
10. Roksana Hajduk 4,00
11. Marcin Marszałek 4,00

KLASA II E
1. Monika Kubik 4,2
2. Patrycja Sabaj 4,1
3. Joanna Klich 4,0
4. Anna Magda 4,0
5. Ewelina Sowa 4,0
6. Karolina Wilk 4,0

KLASA II F
1. Paweł Czapiga 4,46
2. Piotr Czapiga 4,46
3. Jakub Widurek 4,26
4. Piotr Krempa 4,20
5. Agnieszka Bosak 4,13
6. Agnieszka Siuda 4.07
7. Patrycja Ortyl 4,06
8. Patrycja Cynar 4,00
9. Tomasz Rokoszak 4,00
10. Alicja Skóra 4,00

KLASA III A
1. Adrianna Konieczny 4,22
2. Daniel Syjud 4,22
3. Aneta Żelazko 4,22
4. Iwona Sikora 4,00

KLASA III B
1. Agnieszka Bury 4,56
2. Karolina Misiak 4,22
3. Adrianna Lebuda 4,11
4. Dominika Karaś 4,00
5. Joanna Słomba 4,00
6. Aleksandra Krawczyk 4,00

KLSA III C
1. Monika Makuch 4,55
2. Justyna Kilian 4,45
3. Karolina Urban 4,36
4. Agnieszka Boroń 4,27
5. Karolina Podsiadło 4,27
6. Ewa Ochalik 4,18
7. Arkadiusz Pisarczyk 4,18
8. Justyna Kędzior 4,09
9. Marlena Rajtar 4,09
10. Justyna Ostrowiak 4,00

KLASA III D
1. Małgorzata Kilian 4,38
2. Szymon Osmola 4,38
3. Klaudia Kosiorowska 4,29
4. Agnieszka Konieczny 4,25
5. Marek Misiak 4,25
6. Martyna Burczy 4,00
7. Martyna Znajdek 4,00

KLASA III E
1. Karol Flisek 4,89
2. Maria Śliwa 4,66
3. Anna Lechowicz 4,44
4. Monika Młynarczyk 4,44
5. Mirosława Skiba 4,22
6. Wojciech Siebierański 4,00

KLASA III F
1. Elżbieta Bawoł 5,11
2. Sylwia Sipior 4,33
3. Jacek Ruła 4,00
4. Weronika Wołowiec 4,00

KLASA III G
1. Monika Pietras 5,00
2. Michał Adamczyk 4,78
3. Aneta Miodunka 4,67
4. Adrian Kupiec 4,56
5. Tomasz Piekarski 4,56
6. Ewelina Wiewiura 4,44
7. Agata Kierys 4,22
8. Adrian Dusza 4,22
9. Alicja Dąbrowska 4,00
10. Damian Jędo 4,00

Cieszymy się, że jest Was tak wielu
Gratulujemy!

Prezentacja
Galeria zdjęć