110-lecie szkoły

Każdy jubileusz wnosi w życie
świeży zapał i nową mądrość
Stanisław Wyspiański

Rok 2015 to ważny czas w historii Konarskiego – to rok Jubileuszu naszej szkoły.

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Mielcu obchodzi 110-lecie swojego istnienia. To okazja do wspomnień i spotkań bliskich sobie ludzi należących do społeczności jednej ze 112 najstarszych szkół w Polsce.

25 września 2015 roku, w piątek, chcemy być wszyscy razem, dlatego Dyrekcja, Grono Nauczycielskie, Pracownicy Administracji i Obsługi oraz Społeczność Uczniowska zapraszają wszystkich Sympatyków I LO do wspólnego  świętowania.

W programie obchodów planujemy mszę świętą w Bazylice Mniejszej pw. Św. Mateusza w Mielcu i oficjalną uroczystość oraz spotkanie władz szkolnych, powiatowych i miejskich, grona nauczycielskiego obecnego i emerytowanego, które odbędą się w budynku I LO (ul. Jędrusiów 1).

Mamy nadzieję, że uroczystość stanie się okazją do osobistych spotkań koleżanek i kolegów ze szkolnej ławy, wspomnień, refleksji i wzruszeń. Absolwentów zainteresowanych takimi klasowymi spotkaniami prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Osoby zainteresowane finansowym wsparciem  działalności edukacyjnej naszej szkoły, mogą dokonać wpłaty na konto szkolnej Rady Rodziców  z dopiskiem „110 lat
Numer konta: 56 8642 1168 2016 6806 9759 0001

Dyrekcja i Społeczność Szkolna