DZIEŃ KLAS PIERWSZYCH

16 października był ważnym dniem dla uczniów klas pierwszych. Najmłodsi w Konarskim przedstawiali profile swoich klas. Robili to za pomocą rekwizytów, oryginalnych, podsłuchanych w Internecie piosenek oraz przygotowanych w pocie czoła scenek i improwizowanych skeczy.

Klasa I A (matematyczno-fizyczno-informatyczna) z ogromnym poczuciem humoru odwzorowała emocje towarzyszące nauce w ich profilu oraz ukazała pozytywne spojrzenie na czekający na nich rynek pracy.
Klasa I B (językowa) fantastycznie przedstawiła potrzebę komunikacji w różnych językach.
Klasa I C (biologiczno-chemiczna), sięgając po rekwizyty, multimedia i osobowości aktorskie, postawiła na wizualizację swojego poczucia humoru
Klasa I D (humanistyczno-dziennikarska) pokazała wszechstronność i różnorodne pasje humanistów doskonale przygotowanych na wielowymiarowe wyzwania przyszłości.
Klasa I E (prawniczo-biznesowa) umiejscowiła pełnego dylematów młodego człowieka na sali sądowej, pokazując rozterki nastoletniego humanisty.
Klasa I F (matematyczno-fizyczno-informatyczna) wykazała się dużą odwagą w swoim wyjściu na scenę i zaprezentowaniu swoich talentów muzycznych.

Zacięta, zdrowa rywalizacja, okrzyki i wiwaty tworzyły radosną atmosferę tego wydarzenia, nad którym czujnie panowała prowadząca Dominka Knap wspierana przez sekcję techniczną, której pracę koordynował Filip Kętrzyński. Było też – poza konkurencją – fantastyczne, klasowe karaoke i wspólnie odtańczona, integrująca wszystkich „belgijka”.
Chociaż wszyscy mistrzowsko wywiązali się z zadania, puchar zwycięzców oraz kupon na jeden dzień bez pytania mogła zdobyć tylko jedna klasa. Jury pracowało w składzie: dyrektor Radosław Kluza, opiekunka SU Mariola Maj oraz przewodnicząca SU Kamila Pieróg. Ich decyzją wygrała klasa I E.
Gratulujemy zwycięzcom i zwyciężonym – wszyscy pokazaliście, że gracie drużynowo w bardzo zgranych składach. Tak trzymać!

Galeria