FINAŁ KONKURSU WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

Za nami emocjonujący finał I edycji Konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych klas drugich.

10 kwietnia drużyny 2A, 2E oraz 2F stanęły w szranki, aby zmierzyć się z pytaniami podzielonymi na trzy stopnie trudności. To uczniowie sami decydowali, czy będą odpowiadać na pytania za 1, 2 czy 3 punkty. Popisali się z całą pewnością nie tylko wiedzą, ale również doskonałą strategią, ponieważ formuła konkursu zapewniała wygraną drużynie, która jako pierwsza uzyska wynik 30 punktów.

Klasy zgodnie stwierdziły, że poziom rywalizacji był wysoki, a dodatkową motywację stanowiły atrakcyjne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

            Organizatorki: panie Elżbieta Żelazko, Magdalena Oczak i Mariola Maj serdecznie dziękują za zaangażowanie wszystkim uczestnikom finału oraz gratulują zwycięskiej drużynie klasy 2F, w składzie: Gabriela Piecuch, Gabriela Podraza, Karolina Rzeszutek, Marcelina Sieroń i Kacper Romańczuk.

                Motywacja do pogłębiania wiedzy, zaangażowanie uczestników oraz fascynująca atmosfera zdrowej rywalizacji stanowią o atrakcyjności konkursu, który ma duże szanse na stałe zagościć w harmonogramie wydarzeń szkolnych naszego liceum. 

Galeria: