LICEALIADA W SZKOLNEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ

23 maja na stadionie CWKS „Resovia” w Rzeszowie odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. W zawodach brało udział 17 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych województwa podkarpackiego.

Mimo trudnych warunków pogodowych, nasze dziewczęta walczyły o jak najlepsze wyniki w swoich konkurencjach lekkoatletycznych. Dzięki takiej postawie i zaangażowaniu, drużyna I LO uplasowała się na wysokim V miejscu w finałowej klasyfikacji szkół.
Nasz zespół wystąpił w składzie: Alicja Struzik i Aleksandra Tabor ( kl. II F ), Wiktoria Wrońska (kl. III C), Marlena Pacholczak (kl. II C), Weronika Wiktor, Klaudia Kowalik, Maria Gąska, Dominika Małek i Aleksandra Wieczerzak (kl. I C), Agata Ćwięka, Maria Miś i Zuzanna Nieć (kl. I D), Joanna Działo (kl. I A), Magdalena Kielek (kl. I B), Amelia Kierepka (kl. I F).
Na uwagę zasługują bardzo dobre wyniki naszych sprinterek Alicji Struzik, (12, 24s. – najlepszy czas zawodów w biegu na 100 m) oraz Wiktorii Wrońskiej – tegorocznej maturzystki, która z czasem 12,53 uplasowała się tuż za koleżanką z zespołu. Bardzo cieszy postawa naszych najmłodszych zawodniczek z klas pierwszych mocno wspieranych przez starsze koleżanki.
Dziękujemy i gratulujemy całej drużynie.
Opiekunem zespołu jest nauczyciel wychowania fizycznego Lidia Osipiak