NAJLEPSZA ABSOLWENTKA POWIATU

ALEKSANDRA LEŚNIAK NAJLEPSZĄ ABSOLWENTKĄ POWIATU MIELECKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Bez zbędnych wstępów, z ogromną dumą, wielką radością i niekłamanym podziwem donosimy, że (Nasza) Ola Leśniak – tegoroczna absolwentka klasy III D (prawniczo-biznesowej) została – decyzją kapituły Nagrody „Komputer dla Najlepszego” – wybrana najlepszym uczniem powiatu mieleckiego.
Elokwentna i oczytana, niezwykle ciekawa osobowość łącząca zamiłowanie do literatury z inteligencją matematyczną. Przez trzy lata nauki w Konarskim z wielkim zaangażowaniem łączyła zdolności, pasje, charyzmę i wrażliwość, realizując się w różnych formach szkolnego życia. Kiedy zdarzały się chwile słabości, zawsze znajdowała obok siebie kogoś, kto mówił: „Olu, dasz radę, bo warto, bo to jest Twój kapitał na przyszłość.” I zgromadziła sporo sukcesów na swoim młodzieńczym koncie: średnia ocen na świadectwie ukończenia szkoły – 5,0, finalistka etapu centralnego XLIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, członek chóru młodzieżowego, laureata Złotego Dyplomu na III Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Chóralnej CANTANTES LUBLINENSIS 2018 i zdobywcy I miejsca na VI Rzeszowskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek, organizatorka przedstawienia profilaktycznego „Nowa opowieść wigilijna” dla społeczności szkolnej i gimnazjalistów, wystawionego podczas Dnia Otwartego I LO w kwietniu 2017 r., inicjatorka współpracy z Przedszkolem Miejskim nr 13 w Mielcu, aktywna w działalności artystycznej i dziennikarskiej: współpracowała w przygotowaniach do Gali Starostwa „Komputer dla najlepszego” w 2018r. oraz organizowała cykliczne wieczorki poetyckie w I LO.
Gratulujemy Oli i Jej Rodzicom. Cieszymy się, że – jako szkoła – mogliśmy współuczestniczyć w tym sukcesie. Życzymy spełnienia marzeń!