Turniej Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla Gimnazjalistów „ Spotlight on Australia” – rozstrzygnięty

Z przyjemnością informujemy, że w drodze konkursu, który odbył się 20 marca, spośród uczniów gimnazjów mieleckich i pozamieleckich, zostali wyłonieni laureaci i wyróżnieni.

  • Laureatami zostali:

I miejsce – Monika Śręba – Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu (Gimnazjum nr 2)
II miejsce – Patrycja Rzeszut – Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Borowej (Gimnazjum w Pławie)
III miejsce – Liwia Kawalec – Gimnazjum nr 4 w Mielcu oraz Paweł Michalcewicz – Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu (Gimnazjum nr 2)

  • Wyróżnieni:

Bartłomiej Babiarz –Szkoła Podstawowa im. prof. J. Czekanowskiego w Cmolasie Wojciech Bryg –Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu (Gimnazjum nr 2)
Karolina Sorochman – Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Radomyślu Wielkim
Kinga Wilk – Gimnazjum nr 4 w Mielcu
Kinga Bylicka – Gimnazjum nr 4 w Mielcu
Daria Czachor – Szkoła Podstawowa im. prof. J. Czekanowskiego w Cmolasie
Eryka Kawalec–  Gimnazjum nr 4 w Mielcu
Oskar Stępień–Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu (Gimnazjum nr 2)

Gratulujemy uczniom i ich nauczycielom: pani Annie Mądry (Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu), pani Krystynie Oskrobie ( Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Borowej), pani Barbarze Rokosz(Gimnazjum nr 4 w Mielcu), panu Ryszardowi Gawłowi (Szkoła Podstawowa im. prof. J. Czekanowskiego w Cmolasie), pani Małgorzacie Oleksiak (Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu), pani Renacie Dymek (Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Radomyślu Wielkim), pani Małgorzacie Robak (Gimnazjum nr 4 w Mielcu) i pani Ewie Dworkiewicz (Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu).

23 kwietnia, podczas Dnia Otwartego w I Liceum Ogólnokształcącym im. St. Konarskiego, odbyło się uroczyste rozdanie nagród.Ich sponsorami byli: Starostwo Powiatowe w Mielcu, Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego im. St. Konarskiego w Mielcu oraz wydawnictwo Macmillan.

Zapraszamy do kolejnych edycji turnieju.

Dyrekcja I Liceum im. St. Konarskiego w Mielcu oraz organizatorzy: Barbara Superson i Joanna Pieróg.