Wizyta mikołajkowa w domu dziecka w Krośnie


7 grudnia 2010r. delegacja uczniów naszej szkoły, składająca się z przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, wraz z opiekunem- mgr Moniką Cisło udała się już po raz drugi do domu dziecka w Krośnie. W placówce tej, prowadzonej przez Zgromadzenie Sióstr św. Józefa mieszka na co dzień 33 dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 19 lat. Celem wizyty było obdarowanie wychowanków przygotowanymi wcześniej przez każdą klasę paczkami- upominkami mikołajkowymi.

W Krośnie zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci przez dzieci, które czekały na nas z wielką niecierpliwością oraz ich wychowawczynie- siostry zakonne. Nasz przyjazd obfitował w wiele atrakcji: zabawy, konkursy z nagrodami, śpiew, taniec oraz oczywiście prezenty- to wszystko z udziałem św. Mikołaja. Z jego obecności dzieci cieszyły się najbardziej, zaś ich uśmiechnięte twarze były dla nas najpiękniejszym podziękowaniem.

Serdecznie dziękujemy sekcji charytatywnej Samorządu Uczniowskiego, jak również wszystkim uczniom za czynny udział w akcji oraz przygotowanie wyjazdu i podarunków.